• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Чи зможуть люди розмножуватися на Марсі? Вчені розповіли про тонкощі колонізації

Відnevo-admin

Чер 14, 2021

Вчені плавно перейшли від питання пошуку життя на Марсі до питання про можливості розмноження людей в таких умовах.

Експерти прийшли до висновку, що нічого неможливого в цьому немає. Вчені сповнені оптимізму, і їх висновок побудований зовсім не на голій теорії, а на науковому експерименті.

Після того як було встановлено, що насіннєва рідина здатна зберігати всі свої властивості на Марсі терміном до 200 років, відповідь став очевидним.

Експеримент провели співробітники японського університету Яманасі. У пошуках відповіді протягом 6 років на борту МКС зберігалася сперма мишей.

Марс
Фото: Pixabay

Періодично зразки піддавали радіації, намагаючись встановити, чи можуть космічні умови вплинути на структуру ДНК, поставивши під загрозу здатність розмноження людини на Марсі.

В якості причин, здатних порушити плани по колонізації Червоної планети, вчені назвали онкологію, яку могла б спровокувати все та ж космічна радіація.

Але коли зразки насінної рідини мишей благополучно повернулися після тривалих космічних катувань на Землю, виявилося що патологій виявлено не було.

Експерти впевнені, що дослідження носять довгостроковий характер і отримані знання знадобляться новим поколінням на той випадок, якщо людству і тваринам потрібно покинути Землю в пошуках нового притулку.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *