• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Чи можна схуднути при відмові від м’яса: думка експерта

Відnevo-admin

Чер 15, 2021

Багато хто вважає, що відмова від м’яса та інших продуктів тваринного походження може надати допомогу в питанні схуднення.

Однак далеко не всі згодні з такою точкою зору.

Більш детально на цю тему зупиниться експерт мережевого видання “БелНовості” фахівець в області психології зниження ваги і автор тренінгів Олена Кален.

Хочеться постройнеть швидше і здається, що відмова від м’яса допоможе це зробити? Можливо, вас давно привертає вегетаріанство або сироїдіння. Але чи дійсно для зниження ваги потрібно повністю виключити м’ясо? Давайте докладніше розберемо це питання.

овочі
Фото: Pixabay

Чи може від м’яса виникнути зайву вагу?

Зайва вага виникає від будь-яких зайвих калорій, що надійшли в організм. Не грає ролі, який продукт людина з’їла – м’ясо або капусту. Якщо при цьому не враховувалися потреби тіла, то все калорії підуть в запаси.

Їжа для нас – це джерело енергії. При її нестачі ми відчуваємо голод. І навпаки, коли енергії досить, це почуття відсутня. За голоду і до його втамування можна їсти абсолютно будь-які продукти, включаючи м’ясо.

Тим більше в ньому міститься білок, вітаміни групи А, В і Д, а також залізо. Всі ці речовини необхідні організму для підтримки відновлювальних процесів і нормальної життєдіяльності. Саме тому від м’яса зайву вагу виникнути не може.

Але він з’явиться навіть від брокколі, якщо її їсти без почуття голоду.

Плюс до всього різка відмова від м’яса може призвести до анемії, підвищеної стомлюваності і проблем з шлунково-кишкового тракту. Також при відмові від м’яса доведеться шукати інші джерела білка.

Звичайно, можна вибрати сою, нут або квасоля. Однак, щоб заповнити дефіцит білка, цих продуктів доведеться з’їсти набагато більше. Відповідно, в організм надійдуть зайві калорії, які неминуче відкладуться у вигляді зайвої ваги.

Як харчуватися, щоб стройнеть?

Важливо прислухатися до свого тіла і його потребам. Відмова від звичних продуктів більше нашкодить організму, ніж допоможе постройнеть.

Тому м’ясо можна залишити в раціоні. Що стосується способу приготування, найкраще віддавати перевагу запіканню або гасіння. Також корисні страви з м’яса на пару.

А ось смаженими і приготованими на грилі делікатесами краще не захоплюватися. Через великої кількості масла вживання такої їжі може привести до проблем зі шлунком.

зробимо висновки

Щоб постройнеть, не потрібно відмовлятися від м’яса. Зайва вага виникає від будь-якої зайвої їжі, а не від конкретного продукту
для здоров’я і стрункості. Необхідно харчуватися тільки по голоду і до його угамування.

Пам’ятайте, що страви з м’яса найкраще вживати в запеченому або тушкованому вигляді.

Також експерти вважають, що найбільш шкідливими для фігури і здоров’я є м’ясні напівфабрикати, від яких варто відмовитися.

Марина Міхалап Автор: Марина Міхалап

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *