Дієти

Чи можна позбутися від жиру на животі за допомогою періодичного голодування? Коментарі дієтологів

Австралійські вчені з’ясували, наскільки ефективно періодичне голодування в боротьбі з жировим накопиченням на животі.

Насправді в процесі схуднення необхідно враховувати тип жирових відкладень і місця його розташування на тілі. Висновки зроблені під час проведення досліджень на мишах.

Експерти звернули увагу не тільки на типи жирової тканини на тілі.

Виявилося, що за цими відкладенням можна зрозуміти, коли здійснювався прийом їжі, а також з’ясувати, яку роль відіграє жирова тканина при щоденному голодуванні.

схуднення Живіт
Фото: Pixabay

У такі моменти вчені змогли виявити зміни в висцеральном жирі (жирова тканина на животі, навколишнє внутрішні органи), а також в підшкірному жирі, який пов’язаний з поліпшенням метаболічного здоров’я.

За словами представників Сіднейського університету, весь накопичився у людей на животі жир, в моменти періодичного голодування просто переходить в «режим збереження».

Далі він адаптується до ситуації, що склалася і стає більш стійким до яких вживає людиною спробам схуднути.

Останнім часом все частіше звучать заяви про те, що періодичне голодування знижує ймовірність розвитку діабету і ожиріння.

Однак не всі медики і дієтологи впевнені в тому, що ця дієта виключно корисна і не рекомендують дотримуватися такого способу життя літнім людям до тих пір, поки властивості періодичного голодування не будуть повністю досліджені.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button