• Сб. Чер 19th, 2021

ЧС з хокею. Швеція обіграла Словаччину, але все ще може вилетіти з турніру

Тра 31, 2021

У неділю, 30 травня, відбувся черговий матч групового етапу чемпіонату світу з хокею, який проходить в Латвії.

Збірна Швеції зіграла з командою Словаччини, повідомляють закордонні ЗМІ.

З рахунком 3: 1 перемогу здобули шведські хокеїсти. У підсумку вони зберігають шанси на вихід в плей-офф.

Втім, в заключному матчі попереднього раунду їм потрібно обігравати Росію. В іншому випадку «Три корони» вперше в сучасній історії не вийдуть до чвертьфіналу світової першості.

хокей

хід матчу

Рахунок був відкритий на останній хвилині першого періоду. Відзначився гравець збірної Словаччини Петер Цегларік.

У другому періоді шведам вдалося зрівняти рахунок. Шайбу закинув Маркус Серенсен.

У завершальній третині матчу збірна Швеції не тільки вийшла вперед, а й зміцнила перевагу. На 52-й хвилині матчу відзначився Віктор Олофссон.

На останній хвилині поєдинку Ісак Лундестрем зробив рахунок 3: 1 на користь «Трьох корон».

Турнірне становище

Для виходу в 1/4 фіналу командам необхідно увійти в топ-4 в своїх групах.

Незважаючи на поразку, збірна Словаччини зберігає всі шанси на вихід в чвертьфінал. У групі A команда посідає третє місце. На її рахунку – 12 очок в шести матчах.

У перший день літа словаки зіграють зі збірною Чехії.

Збірній Швеції буде набагато важче пробитися в плей-офф. Для цього команді потрібно обіграти росіян. Втім, навіть у разі перемоги шведів їх можуть обійти чехи.

У групі A лідирують Швейцарія і Росія. Після розгромної поразки від швейцарців збірна Білорусі займає останнє місце.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон