• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

"Чому не запитуєте у пілота?": Путін в інтерв’ю NBC про ситуацію з літаком Ryanair

Відnevo-admin

Чер 14, 2021

Президент Росії Володимир Путін вважає дивним той факт, що до сих пір ніхто не поставив питання пілотові авіалайнера Ryanair про те, чи сам він вирішив сісти в Мінську або його примушували до посадки.

Про це російський лідер заявив в ході інтерв’ю американському телевізійному каналу NBC.

Путін зазначив, що дану ситуацію з бортом він вже обговорив з одним з колег. Так, версія Лукашенко полягає в тому, що в Мінську надійшла інформація про замінування літака, яка була передана пілотові.

Саме він прийняв рішення екстрено посадити авіалайнер.

Путін
Фото: прес-служба президента Росії

Журналіст поцікавився у Путіна, чи вірить він в слова білоруського колеги. Той же відповів, що причин, щоб йому не вірити, немає.

Більш того, він не розуміє, чому до цих пір не було публічної розмови з пілотом. Це ж дивно.

Російський лідер також згадав випадок, коли літак Президента Болівії за наказом американської адміністрації посадили у Відні. Тоді, за словами Путіна, посадка була дійсно примусової через повідомлення про мінування. Однак багато заявили про те, що було зроблено добру справу. Білорусь в такій же ситуації все звинувачують.

На цей вислів американський журналіст зауважив, що “це зовсім інший приклад”. Володимир Путін на це зауваження знову попросив поспілкуватися з пілотом даного авіалайнера. Адже тільки він може відповісти на всі питання.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *