• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Четвертий пакет санкцій відносно Білорусі неминучий

Відnevo-admin

Тра 8, 2021

У Брюсселі продовжують оцінювати ситуацію, яка складається в Білорусі після президентських виборів.

МЗС ЄС працює над четвертим пакетом санкцій проти Білорусі, який планують підготувати вже до зустрічі глав МЗС ЄС в червні.

Кабінет Світлани Тіхановском закликає ЄС активізувати свої дії і ввести новий пакет санкцій відносно країни якомога раніше, без тиску на владу республіки ніякого діалогу не вийде, ніхто на поступки не піде.

Серйозні дії, як заявили у Тіхановском німецькому виданню DW, повинні бути вироблені на рівні Євросоюзу, США, Канади і Великобританії. Після прийняття санкцій боку можуть мережу за стіл переговорів і зробити спроби вирішити кризу мирно.

Брюссель
Фото: скріншот

Депутат Європарламенту Пятрас Ауштрявічюс висловив упевненість, що четвертий пакет санкцій проти Білорусі неминучий, – повідомляє видання DW з посиланням на заяву європарламентарія.

За його словами, в ЄС повинна дозріти коаліція, яка висуне ці вимоги. Ймовірно, що це будуть країни Балтії та інші держави.

Цей пакет санкцій повинен бути набагато сильніше, – заявив Ауштрявічюс, коментуючи майбутнє введення 4-го пакета заходів санкцій. – У ньому повинні бути ті заходи і особи, хто насправді чинив злочини проти свого народу.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *