• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Черговий скандал «Євробачення-2021»: Manizha подає в суд на журнал Wonderzine

Відnevo-admin

Тра 27, 2021

Представниця Росії на міжнародному співочому конкурсі «Євробачення-2021» Manizha вирішила подати на працівників видання Wonderzine в суд.

Причиною тому стала стаття, опублікована виданням, про те, що Маніже Сангин помічена в зв’язках з Кремлем. За справу взялася команда юристів.

Про свої плани зірка інформувала співтовариство в мережі Instagram. У публікації співачка демонструє рішучість і серйозність своїх намірів і обіцяє довести розпочату справу до переможного кінця.

Я офіційно заявляю, що мої юристи готуються подати в суд на Wonderzine, щоб відстояти честь і гідність моя і моєї сім’ї, – говорить публікація Маніже.

Маніжа Сангін
Фото: Instagram

Співачка повідомляє, що у неї є достатньо доказів, щоб спростувати фейковий публікації.

Зауважимо, що мова йде про повідомленні, що вийшов напередодні в виданні Wonderzine.

Авторам замітки стала журналістка Юлія Таратута. Стаття вийшла під заголовком «Чому виступ Маніже на” Євробаченні “не радує».

У цьому матеріалі журналістка наводить посилання на дані, опубліковані Telegram-каналом «Інфобомба» і видання «Ленправда», і публікує деякі свої висновки.

Розмірковуючи про досягнення співачки, журналістка заявляє, що Manizha пройшла національний відбір завдяки високим зв’язків в Кремлі. Нагадаємо, що на самому конкурсі Маніже Сангин посіла дев’яте місце.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *