• Чт. Чер 24th, 2021

Чергова сенсація на ЧС з хокею: збірна Чехії зазнала другої поспіль поразки

Тра 23, 2021

Чемпіонат з хокею стартував в Рига в п’ятницю, 21 травня. Поки відбулися лише кілька матчів, однак сенсацій сталося вже чимало.

Так, в перший день турніру збірна Латвії несподівано обіграла канадців з рахунком 2: 0.

У суботу Данія вперше в історії світових першостей обіграла Швецію.

Третьою сенсацією стали дві поспіль поразки чеських хокеїстів, які вважалися одними з фаворитів турніру.

хокей

І якщо програш росіянам не здивував уболівальників, то розгромної поразки від Швейцарії шокувало вболівальників збірної Чехії.

Вчорашній матч завершився з рахунком 5: 2 на користь швейцарців, повідомляють закордонні ЗМІ.

хід матчу

Рахунок відкрили чехи. На 15-й хвилині матчу відзначився Філіп Хитил. Однак вже через три хвилини гравцеві збірної Швейцарії Грегорі Хофманн вдалося зрівняти рахунок.

У другому періоді домінували швейцарці. Відзначилися Тімо Майер і Трістан Шервен.

Чехам не вдалося перехопити ініціативу і в третьому періоді. На гол Іржі Смейкала відповіли Тімо Майер і Грегорі Хофманн.

У підсумку збірна Швейцарії розгромила Чехію з рахунком 5: 2.

Турнірне становище

У групі A лідирує збірна Росії, на рахунку якої 6 очок. Далі йдуть Словаччина, Швейцарія і Данія, які набрали по 3 бали.