• Вт. Чер 15th, 2021

«Челсі» обіграв «Лестер Сіті» в чемпіонаті Англії: матч завершився масовою бійкою

Тра 19, 2021

У вівторок, 18 травня, відбувся центральний матч 37-го туру чемпіонату Англії з футболу сезону 2020/2021.

Фіналіст цьогорічного розіграшу Ліги чемпіонів, лондонський «Челсі», воював з клубом «Лестер».

Гра пройшла в столиці Великобританії і завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів, повідомляють закордонні ЗМІ.

Перемога допомогла «Челсі» піднятися на третю сходинку в турнірній таблиці. «Лестер» в даний момент займає четверте місце в Англійській Прем’єр-лізі.

стадіон

хід матчу

У першому періоді футболісти не забили жодного гола. Рахунок був відкритий на самому початку другої половини матчу.

Автором першого результативного дії став захисник «Челсі» Антоніо Рюдігер. Він розпечатав ворота «Лестера» на 47-й хвилині.

На 66-й хвилині зустрічі півзахисник Жоржина подвоїв перевагу «аристократів». Футболіст реалізував пенальті.

Гравцям «Лестера» вдалося відіграти лише один гол: форвард Келечі Іхеаначо відзначився на 76-й хвилині.

В кінці поєдинку «лисиці» атакували і мали нагоду зрівняти рахунок, проте цифри на табло залишилися колишніми.

У доданий час «аристократи» почали тягнути час, за що голкіпер Едуард Менді отримав жовту картку.

Після цього на полі почалася масова бійка. Однак завершилася вона лише черговим попередженням: «гірчичник» отримав запасний гравець «Челсі» Деніел Амарт’я.

У підсумку «Лестеру» так і не вдалося вирвати нічию. Матч завершився з рахунком 2: 1 на користь лондонців.

Турнірне становище

Перемога дозволила «Челсі» обігнати «Лестер» і посісти третє місце в турнірній таблиці. На рахунку «аристократів» 67 очок в 37 іграх.

«Лисиці» опустилися на четверту сходинку. Команда також зіграла 37 матчів, але заробила на одне очко менше.

Якщо команди збережуть місця в топ-4, то в наступному сезоні зіграють у Лізі чемпіонів. Однак теоретичні шанси увірватися в четвёртку кращих має «Ліверпуль».

Курчев Антон Автор: Курчев Антон