• Ср. Вер 22nd, 2021

Чехія обіграла Нідерланди і вийшла в чвертьфінал Євро-2020

Чер 27, 2021

Збірна Чехії обіграла збірну Нідерландів в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу-2020.

Матч, що відбувся в Будапешті, завершився з рахунком 2: 0.

Таким чином, чехи виходять до чвертьфіналу, де їм належить зіграти з датчанами, напередодні розгромили команду Уельсу з рахунком 4: 0.

Як пройшов матч

Перший тайм був безголевим, у «помаранчевих» була невелика перевага, але чехи впевнено тримали оборону, грали акуратно, іноді гостро контратакували.

футбол

На початку другого тайму голландці виявилися в меншості: з поля був видалений який отримав червону картку Маттейс де Лігт.

Це стало багато в чому визначальним для результату матчу, чехи не забули скористатися перевагою: на 68-й хвилині ворота голландців вразив Томаш Холеш.

«Помаранчеві» намагалися атакувати, але на 80-й хвилині пропустили другий гол, автором якого став Патрік Шик.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич