• Нд. Чер 20th, 2021

Битва титанів. На ЧС з хокею Чехія воювали зі Швецією

Тра 28, 2021

У четвер ввечері, 27 травня, в рамках групового раунду чемпіонату світу з хокею в групі А зустрілися гранди – збірні Чехії та Швеції.

Матч видався цікавим і в якійсь мірі з непередбачуваним фіналом. Слов’яни, поступалися по ходу в дві шайби, зуміли зібратися і перемогти скандинавів.

Підсумковий рахунок протистояння – 4: 2 на користь чехів. Перший період вони програвали 0: 2, другий завершився нульовою нічиєю, а в третьому збірна Чехії відзначилася чотири рази.

Що стосується закинутих шайб, то перша трапилася на 13-й хвилині завдяки точному кидку шведа Андреаса Вінгерлі.

хокей

Через три хвилини Ріхард Рахель подвоїв перевагу своєї команди. А далі – в останній двадцятихвилинці – закидали тільки чехи.

Скоротив відставання в рахунку Якуб Врана, зрівняв – Ян Коварж, а Лукаш Клок вивів чехів вперед.

Намагаючись відігратися, шведи зняли голкіпера і пропустили в порожні ворота – останній гол поєдинку оформив Якуб Флек.

Турнірне становище команд в групі А на даний момент: Швейцарія, Словаччина і Росія – по 9 очок; Чехія і Данія – по 5 балів; Великобританія і Білорусь – по 4.

Шведи знаходяться на останньому місці з 3 набраними очками.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик