• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Бузову в Римі мало не забрала поліція

Відnevo-admin

Чер 7, 2021

Судячи з публікацій в Instagram, Ольга Бузова після церемонії премії «Муз-ТВ 2021» вирішила розвіятися в Італії.

В її акаунті з’явилися знімки, зроблені у найбільшого і живописного фонтану в Римі. Полетіла вона на приватному літаку, а в польоті її супроводжував Антон Богославський.

Звертаючись до передплатників, знаменитість ще раз нагадала про те, як це важливо чітко формулювати «свої думки і бажання». В іншому випадку нічого не збудеться.

Опинившись в Римі, зірка вирушила на прогулянку вечірнім містом в сторону місцевої визначної пам’ятки фонтану Треві.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

Зрозуміло, що простим відвідуванням фонтану співачка не обмежилася і тут же послідувала фотосесія і традиційне закидання монет в воду.

Вечір в Римі. У улюбленого фонтану Trevi, де я завжди загадую бажання. І вони виконуються! – написала зірка спеціально для тих, хто не знав про це.

До слова, близько п’яти років тому Бузова вже відвідувала місцеві визначні пам’ятки з одним зі своїх колишніх кавалерів – Дмитром Тарасовим.

У 2016 році фотосесія для колишнього подружжя пройшла нормально. Але в цей раз Бузової та піар-директору богославских в екстреному порядку довелося перервати своє заняття в зв’язку з появою поліції.

Нас виганяє поліція. Вони їдуть за нами, щоб ми йшли. І ми йдемо. Ще секунда – і нас би забрали, – повідомила знаменитість.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *