• Пт. Чер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Бузову молодшу атакували фанати: є підозри, що відео з лікарні – постановочне

Відnevo-admin

Тра 7, 2021

Записане ледь живий Ольгою Бузової звернення до фанатів публіка сприйняла неоднозначно. Відзначимо, що напередодні з’явилися чутки про піар співачки на госпіталізації.

Опубліковане в Мережі відео також назвали постановкою. Відбиватися від підозр доводиться Ганні Бузової поодинці.

Важливо зауважити, що відео було опубліковано після того, як в Мережі прозвучали слова «хайп» і «піар», щодо госпіталізації та операції з безпосередньою участю телеведучої.

Фанатів відверто не влаштовує заяву зірки, що тепер все добре, а тато і мама в курсі подій. Публіка жадає подробиць, які кумир молоді вирішила приховати.

Анна Бузова
Фото: Instagram

Розігріті коментарями блогерів, передплатники атакували аккаунт Бузової молодшої – Анни.

«Аня, ви якась реально дивна. У вас сестра в лікарні, а ви скачете, як кінь »- помітили спантеличені користувачі, коментуючи деякі публікації родички в Мережі.

Прийнявши до уваги поведінку сестри анітрохи не відповідає ситуації, що склалася, передплатники постановили, що Ольга Бузова або «груди зробила», або «Ольгине відео, це постановка?».

У своє виправдання Анна Бузова хоч і не відразу, але відповіла. Однак незабаром, за свідченнями інформаційних джерел, видалила свій коментар.

Така поведінка розвіяло останні сумніви в суспільстві і тепер слова про піар-акції звучать все частіше.

Нагадаємо, що буквально перед публікацією в Мережі відеозапису з Ольгою Бузової з лікарні, її поведінку прокоментував блогер Рустем Солнцев.

Він як і багато хто не повірив у реальність подій, що відбуваються.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *