• Пт. Чер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Бузова розповіла про знущання в школі

Відnevo-admin

Тра 6, 2021

35-річна популярна російська співачка і телеведуча Ольга Бузова зізналася, що в шкільні роки у неї були проблеми з однокласниками.

Їй з раннього віку доводилося захищати себе перед іншими. З першого класу вона піддавалася жорсткій цькування. Про це вона розповіла представникам преси.

Як розповіла Ольга журналістам, в школі з нею захотіла дружити одна дівчинка. Однак майбутня телезірка досить холодно до цього поставилася. Тоді однокласниця налаштувала всіх інших проти невдалої подруги.

В результаті однокласники стали влаштовувати цькування. Одного разу вони намазали їй волосся гудроном, а потім поставили на чолі великий хрест.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

Ольга Бузова зізналася, що в шкільний час у неї були конфлікти не тільки з дітьми, але і з учителями і навіть директором навчального закладу. Вона зізналася, що ті могли зірвати на ній свої негативні емоції.

Зараз співачці теж частенько доводиться стикатися з Хейта, але зірка шоу «Дом-2» навчилася ігнорувати це.

Відзначимо, що зараз Ольга Бузова є однією з найяскравіших і найуспішніших представниць російського шоу-бізнесу, а за її Instagram стежать понад 23 мільйонів передплатників.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *