Шоу-бізнес

Бузова перерахувала умови для підкорення її серця – «Це так просто!»

Втомлена страждати після розриву з Давидом Манукяном Ольга Бузова заявила, що вона відкрита для нових відносин. Співачка перерахувала 3 важливих пункти, дотримання яких дозволить домогтися її розташування.

Але головний секрет щасливого життя з телеведучою полягає в умінні домовлятися.

«Потрібно вміти домовлятися», – заявила Ольга Бузова в черговий публікації в Instagram, через 1,5 місяця після розлуки з Давой.

Таким чином зірка натякнула, що її серце готове до нових відносин.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

Всім бажаючим добитися її розташування співачка рекомендувала запам’ятати всього три умови.

Відомо, що поки колишні партнери активно займаються творчістю і кар’єрою, паралельно Манукян і Бузова оповідають про свої досягнення в особистому житті.

Спілкуючись зі своїми фанатами в Instagram, телеведуча попросила відгадати, які головні чоловічі якості вона цінує найбільше.

Зі мною потрібно вміти домовлятися. Це перше. Друге – мене не потрібно обманювати. Підхід до мене знайти дуже легко – це любов, щирість, правда, – розкрила секрет Ольга.

Однак не зрозуміло, мала на увазі Бузова під цими словами когось знайомого або це був колючий натяк на якості свого колишнього.

Нагадаємо, що днями репер зізнався, що розрив відносин з Бузової пішов йому на користь: музикант навчився економити і збирається купити собі нову машину.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button