• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

БТ про Тіхановском: в ситуації з Протасевичем «людина нахабно бреше»

Відnevo-admin

Чер 7, 2021

У Мережі опубліковано відео, на кадрах якого Світлана Тіхановском разом з батьками опозиційного блогера Романа Протасевича прокоментувала його затримання та інтерв’ю, що вийшло в ефірі ОНТ 3 червня.

Тіхановском заявила, що за інтерв’ю Протасевича ніхто не засуджує, адже «всі розуміють в яких умовах він знаходиться».

У телеграм-каналі «ATN_NEWS» в коментарі до відео з Тіхановском відзначено, що «людина нахабно бреше», що лідери опозиції ніякі не лідери, а самі звичайні наперсточники.

Після інтерв’ю Романа Протасевича обрану опозицією тактику провладні телеграм-канали назвали «єдино можливою в їх жахливому, провальному, скандальному положенні».

Тіхановском
Фото: скріншот

Сказати, що Протасевич брехун – не дуже красиво. Він один з лідерів заколоту, говорить речі, які легко підтверджуються при зустрічній перевірці, – повідомляє телеграм-канал «ATN_NEWS». – Вони не знають, що він ще крім ефірного варіанту розповів і готовий розповісти Протасевич.

У повідомленні телеграм-каналу зазначено, що представники опозиції не будуть говорити правду, інакше вони не зможуть отримати «ні цента» від Білоруського будинку в Варшаві.

Тому обрана тактика, як з трьома відсотками рік тому – чим гірше і безглуздіше брехня, тим краще, – підкреслює телеграм-канал «ATN_NEWS».

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *