• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Британський лікар пожертвував собою заради науки і 4 тижні харчувався тільки фастфудом. Ось що з ним сталося

Відnevo-admin

Тра 19, 2021

Британський медик зважився на відчайдушний експеримент з власним тілом, щоб з’ясувати, як фастфуд впливає на організм людини.

По завершенні дослідження натураліст з жахом відзначив, що його мозок радикально змінив смугу руху, і за місяць сформувалася харчова залежність.

Ради науки

Науковий подвиг 42-річного британця описує видання Daily Mail. За такий короткий термін медик піддав власне здоров’я серйозної небезпеки.

Наслідки пов’язані не тільки із зайвою вагою. Вчений зізнався, що за 4 тижні харчування фастфудом він став туго міркувати, погіршився сон, з’явилися печія, запори і геморой.

Фастфуд
Фото: Pixabay

Найсумніше в цій ситуації те, що мозок чоловіка перебудувався настільки, що медик каже про наркозалежності.

Протягом усього експерименту його стан здоров’я контролювала група вчених.

небезпечний раціон

Як стало відомо, раціон харчування дослідника на 80% складався з ультраобработанной їжі, що реалізується в закладах громадського харчування фастфуд.

Вплинути на такі радикальні зміни могли рясні харчові добавки, які і зробили медика «харчовим наркоманом».

Така поведінка проявляється в тому, що навіть після відмови від шкідливої ​​дієти томографія підтвердила дію в головному мозку зв’язків, сформованих шкідливим харчовим раціоном.

наслідки

Вчений з жахом зазначає, що виправити ситуацію і вплинути на заподіяну його мозку фастфудом шкоду він не може. Мозок немов перепрограмувати на вживання виключно шкідливої ​​їжі.

Незважаючи на те що чоловік не переїдати і намагався є тільки, коли відчував голод, за 4 тижні він до своїх 82 кг набрав ще 7 додаткових. При цьому лікар відзначає, що напади голоду з ним траплялися напрочуд часто.

Експеримент завершився в жовтні минулого року. Зараз чоловік дотримується тільки здорового харчування. Схуднути йому вдалося лише до 87,7 кг.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *