• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Британські вчені надали докази перебування американців на Місяці

Відnevo-admin

Чер 23, 2021

Понад півстоліття землянам не дає спокою американська місячна місія, в ході якої народилося безліч міфів і припущень.

52 роки тому було оголошено, що американські космонавти Ніл Армстронг і Баз Олдрін висадилися на поверхні Місяця і встановили там прапор США, але вірять в це не все.

Видання Daily Express повідомляє, що британські вчені знайшли докази того, що підкорення супутника Землі було містифікацією, а тим, що трапилося фактом.

Головним інструментом скептиків став факт, що розвівається на вітрі полотнища американського прапора. Як відомо, в космосі через вакууму такого трапитися просто не могло.

місяць
Фото: Pixabay

Так з’явилася теорія, що висадка на поверхні Місяця відбулася не на далекому супутнику, а в знімальних голлівудських павільйонах. Автором витвору назвали режисера Стенлі Кубрика.

У відповідь на це експерти Національного космічного центру Великобританії повідомили, що коливання були викликані зовсім не вітром.

Вважається, що встановлюють прапор астронавти обертали древко в сторони, щоб воно глибше занурилося в грунт. Саме цей процес і викликав коливання тканини.

Крім словесних доказів дослідники заявили, що знімки з супутника підтверджують факт установки прапора на Місяці, який, правда, вицвів і впав.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *