• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Блогер Олена Міро назвала можливу причину розлучення Івлеевой і Елджея

Відnevo-admin

Тра 7, 2021

Світський оглядач Олена Міро висловилася про можливе розлучення зірки шоу «Орел і решка» Анастасії Івлеевой і реп-виконавця Елджея.

Блогер впевнена, що вся справа в невірності музиканта. При цьому вона з сарказмом порадила Івлеевой не брати швидких рішень і пробачити чоловіка.

Миро передбачає, що Елджі зрадив своїй дружині з телеведучою Юлією Коваль, яка є подругою Івлеевой. Вона також підкреслила, що дівчата дуже схожі зовні. Лена з сарказмом зазначила, що артист просто переплутав Юлію і Анастасію.

Нещодавно фанати помітили, що пара перестала носити обручки. Також інтернет-джерела повідомляють, що Івлеева перестала підтримувати дружні відносини з Коваль.

Елджі
Фото: Instagram

Відзначимо, що блогер Антон Суворкіна на своєму YouTube-каналі також натякнув на розлучення Івлеевой і Елджея. Він вважає, що проблема у відносинах представників російського шоу-бізнесу виникла на тлі фінансів. Суворкіна зазначив, що дівчина заробляє більше свого чоловіка. Це, на його думку, могло стати причиною конфлікту в родині.

Ні Івлеева, ні Елджі поки ніяк не прокоментували чутки про свій розрив. Деякі користувачі вважають, що поширювані повідомлення є черговою піар-кампанією знаменитостей.

До слова, в одному з недавніх інтерв’ю Івлеева говорила, що боїться втратити популярність і чоловіка.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *