• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Білий дім: Путін і Байден в Женеві обговорять стратегічну стабільність і Білорусь

Відnevo-admin

Тра 26, 2021

Напередодні червневої зустрічі Джо Байдена і Володимира Путіна прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі прояснила деталі майбутніх переговорів лідерів двох держав.

Заплановано, що зустріч відбудеться 16 червня в Женеві.

Лідери Росії і США мають намір обговорити стратегічну стабільність, контроль над озброєннями. Серед питань порядку денного – «проблемні» Україна і Білорусь.

За словами Дженніфер Псакі, президент США має намір скористатися цією зустріччю, щоб обговорити можливість і знайти сфери, в яких Москва і Вашингтон зможуть працювати разом, де у держав присутній взаємна згода.

Байден
Фото: Білий дім

США назвали майбутню зустріч в Женеві важливою для забезпечення американських інтересів, – передає слова Дженніфер Псакі ТАСС.

Вашингтон вважає, що така зустріч є доброю нагодою підняти турбують сторони питання і рухатися в бік більш стабільних і передбачуваних відносин з РФ.

У США очікують, що Путін і Байден приділять достатньо багато часу стратегічної стабільності.

Глави держав обговорять питання контролю над озброєннями. Байден, як зауважила Дженніфер Псакі, на переговорах в Женеві підніме питання про Україну та Білорусь, щоб довести «стурбованість» публічно.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *