• Вт. Чер 22nd, 2021

Білоруси обіграли шведів на ЧС з хокею в Латвії

Тра 23, 2021

23 травня збірна Білорусі здобула перемогу над збірною Швеції на чемпіонаті світу з хокею в Ризі з рахунком 1: 0 (0: 0, 0: 0, 1: 0).

Перший період видався дуже напруженим: вже на 1-й хвилині матчу білоруси виявилися в меншості.

Єгору Шаранговича дали 4 штрафні хвилини за небезпечну гру з високо піднятою ключкою.

Шведам не вдалося реалізувати більшість, хоча шанси були.

хоккейФ

В цілому в першій третині матчу білоруси добре грали в обороні, відповідаючи на випади суперників гострими контратаками. Дении Тейлор впевнено стояв на воротах.

У другому періоді білоруси відсунули шведів від своїх воріт і стали більш активно атакувати. У обох команд були непогані шанси відкрити рахунок.

На самому початку третього періоду білоруська команда «роздрукувала» ворота скандинавів.

Автором першого і єдиного гола в матчі став Герман Нестеров.

Після голу білоруси не стали йти в глуху оборону і продовжили активно атакувати.

Шведи теж активізувалися і під кінець основного часу зняли воротаря, але це їм не допомогло.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич