• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Білоруси і Афганістан. Лукашенко поділився інформацією із спецслужбами Казахстану

Відnevo-admin

Вер 8, 2021

Білорусь не залишилася і не залишиться в стороні від сформованої в Афганістані ситуації.

Про це Олександр Лукашенко поінформував главу Комітету національної безпеки Казахстану Каріма Масімова, з яким сьогодні, 8 вересня, зустрівся.

Він також розповів співрозмовникові про те, що все ще збирає інформацію, адже до кінця року у Президента заплановано два «знакових» заходи.

Одне з таких – зустріч 9 вересня з російським колегою Володимиром Путіним.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Ясно, що ми будемо обговорювати ситуацію і в нашому Євразійському економічному союзі, і особливо ситуацію, пов’язану з Афганістаном, вплив афганського фактору на Центральну Азію, Росію, – цитує главу держави його прес-служба.

Він додав, що і білоруси в стороні від афганського питання не залишаться, за якою Мінськ буде дотримуватися виробленої в рамках ОДКБ позиції.

Вам разом з Росією видніше, що там відбувається. Ви, будемо говорити відверто, більш схильні до тих подій, які відбуваються на Близькому Сході, в Центральній, Південній Азії, – сказав Олександр Лукашенко.

І додав: Афганістан «жодна біда не омине повз», оскільки це величезна країна і на її звернені «погляди серйозні».

З представником іноземних спецслужб Президент поділився інформацією про Білорусь, сказавши, що в цьому плані і їй іноді непросто бути в центрі Європи.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *