• Чт. Вер 23rd, 2021

Білоруський важкоатлет Євген Тіхонцов не зміг втрутитися в боротьбу за медалі Олімпіади. Спортсмен назвав причину невдачі

Лип 31, 2021

Представник Білорусі Євген Тіхонцов невдало виступив у змаганнях з важкої атлетики на літніх Олімпійських іграх в Японії.

Перемогу у ваговій категорії 96 кг здобув Фаріс Ібрахім Саїд Хассуна Ель-Бах з Катару. Його сумарний результат – 402 кг.

У ривку катарському важкоатлету вдалося підняти вагу в 177 кг, а в поштовху – 225 кг.

Володарем срібної медалі став Кейдомар Санчес Валленілья з Венесуели з результатом в 387 кг.

млинці

Третє місце зайняв грузинський спортсмен Антон хлюпніть – 387 кг.

У ривку білорус Євген Тіхонцов показав результат в 173 кг. У спортсмена був шанс поборотися за медалі, так як після першої частини змагання він посідав шосте місце.

Однак у поштовху білоруський важкоатлет тричі не зафіксував вагу в 201 кг. Спортсмен пояснив причину невдачі.

Через зменшення ваги загострилася стара травма, тому вийшло, як вийшло, – розповів Євген Тіхонцов в інтерв’ю БЕЛТА.

Важкоатлет попросив вибачення у вболівальників і подякував їм за підтримку.

При цьому спортсмен пообіцяв залікувати травму і почати підготовку до наступних Олімпійських ігор, які відбудуться у Франції в 2024 році.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон