Спорт

Білоруска завоювала срібло на етапі КМ світу з біатлону в Швеції

Білоруська біатлоністка Динара Алімбековой фінішувала другою в мас-старті на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді.

Срібний призер змагань поступилася лише норвежці Інгрід Тандревольд, відставши від переможниці на 6,9 секунди.

Дистанцію в 12,5 кілометрів з чотирма вогневими рубежами Динара Алімбековой пройшла з шістьма незакритими мішенями.

Що стосується норвезької біатлоністки, то вона подолала дистанцію за 34 хвилини 53,1 секунди, допустивши п’ять промахів.

біатлон

Бронзову медаль взяла німецька стріляючий лижниця Франциска Пройс, відставши від лідера на 11,1 секунду. У неї, як і у білоруски, шість промахів.

Ще одна білоруська біатлоністка – Анна Сола – прийшла до фінішу на шостому місці. Відставання від лідера склало 24,9 секунди. Вона допустила 8 промахів.

Третя представниця Білорусі – Олена Кручінкіна – фінішувала 27-й, відставши від переможниці на 2 хвилини 40,1 секунди і допустивши 7 промахів.