• Ср. Чер 23rd, 2021

Білорусів жорстко розгромили на ЧС світу з хокею. Кривдники – швейцарці

Тра 30, 2021

Сьогодні, 30 травня, хокеїсти збірної Білорусі провели свій передостанній матч на чемпіонаті світу в Ризі.

Зустрічалися зі швейцарцями. Протистояння закінчилося жорстким розгромом підопічних Михайла Захарова – 0: 6. У кожному періоді пропускали по дві шайби.

Гра не пішла у білорусів з самого початку. Вже на першій хвилині пропустили – відзначився Крістоф Берча.

У складі збірної Білорусі активність проявили Єгор Шаранговича і Михайло Стефанович – саме їх кидки по воротах суперника можна назвати найбільш небезпечними.

хокей

В кінці першої двадцятихвилинки Йоель Верміна подвоїв перевагу швейцарців.

Як і перший період, другий почався зі взяття воріт білорусів – точним кидком відзначився Свен Андрігетто.

Тоді тренерський штаб збірної Білорусі замінив воротаря – на лід вийшов Олексій Колосов. Але, як виявилося, йому також було призначено пропустити три шайби.

Першу з них на 33-й хвилині від Грегорі Хофманна. Білоруси намагалися щось змінити в ході гри – безрезультатно.

У третьому періоді – на 52-й хвилині – пропустили четверту шайбу. Знову відзначився Йоель Верміна.

Остаточний рахунок у протистоянні за пару хвилин до фінальної сирени встановив Фабріс Херцог.

Після цієї поразки білоруси втратили навіть теоретичні шанси на вихід в наступну стадію турніру.

Останній на чемпіонаті матч вони проведуть 1 червня. Їх суперниками будуть росіяни.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик