Спорт

Білорус Єгор Шаранговича набрав 3 очки і приніс своїй команді перемогу в матчі НХЛ

Білоруський хокеїст Єгор Шаранговича допоміг своєму клубу «Нью-Джерсі Девілз» здобути перемогу в матчі Національної хокейної ліги (НХЛ).

Нападаючий набрав три очки. На його рахунку один гол і дві гольові передачі.

Гра між командами «Нью-Джерсі Девілз» і «Баффало Сейбрз» відбулася в п’ятницю, 9 квітня. Підсумковий рахунок – 6: 3 на користь «дияволів».

У складі клубу з Нью-Джерсі відразу кілька хокеїстів набрали три очки, повідомляють закордонні ЗМІ.

Єгор Шаранговича

Серед них – Єгор Шаранговича. Гравець збірної Білорусі забив гол за дві хвилини до фінальної сирени.

Також він відзначився гольовими передачами на 17-й хвилині першого періоду і на останній хвилині матчу.

Всього Шаранговича провів в НХЛ 36 ігор і набрав 16 очок (9 голів і 7 передач).

Як виступає клуб Шаранговича в сезоні

В даний момент клуб «Нью-Джерсі Девілс» посідає сьоме місце в Східному дивізіоні.

Для виходу в плей-офф необхідно увійти в четвірку кращих, тому шанси білоруського хокеїста зіграти в цьому сезоні НХЛ в іграх навиліт оцінюються як мінімальні.

На рахунку команди, за яку виступає Шаранговича, 34 очка. У 38 іграх клуб здобув 14 перемог.