• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Білорусь в умовах зовнішнього тиску вирішила розвивати військову співпрацю з Росією

Відnevo-admin

Тра 8, 2021

Гібридні війни, які переходять в гарячу фазу, стають небезпечними. За крок від такого сценарію в минулому році опинилася Білорусь.

У 2020 році треті сили намагалися влаштувати в республіці бліцкриг, але це їм не вдалося. Ті, хто відчув себе господарями в світі, не змогли зломити білорусів.

Про це, виступаючи на урочистих зборах, присвячених 76-й річниці Великої Перемоги, заявив прем’єр-міністр Роман Головченко.

На тлі останніх подій, що не припиняється, втручання у внутрішні справи суверенної держави Білорусь продовжить зміцнювати свої ВС і взаємодія з Росією з багатьох напрямків.

Головченко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Білорусь планує ще більшою мірою активізувати процес зміцнення систем колективної безпеки, військова співпраця з Росією і ОДКБ, посилить міць Збройних сил.

Мир і безпека на білоруській землі будуть надійно збережені і надалі, – прокоментував БЕЛТА позицію білоруської влади Головченко у відповідь на спроби Заходу розхитати ситуацію в країні.

Прем’єр звернув увагу, що сьогодні знижується ефективність системи міжнародної безпеки, відбувається активізація військової діяльності в усьому світі.

У гонку озброєнь втягнуті навіть нейтральні країни, – зазначив Головченко. – Все це відбувається на тлі втручань третіх сил в справи окремих держав, санкцій і політичних ультиматумів.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *