• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Білорусь скоро відповість на санкції ЄС – МЗС

Відnevo-admin

Чер 25, 2021

Міністерство закордонних справ Білорусі повідомило, що 22 червня 2021 року Євросоюз, США, Великобританія і Канада зробили спільну віроломну атаку на білорусів.

Зокрема, атаки зазнали трудящі країни, бізнесмени, журналісти і депутати.

МЗС вважає, що цих людей атакували тільки з тієї причини, що вони висловлюють власну думку.

Було абсолютно зрозуміло, що буде зроблена нова марна спроба поступово душити наших громадян, – йдеться в заяві, опублікованому на офіційному сайті зовнішньополітичного відомства.

СЕРЕДНЯ
Фото: © Белновості

Там же йдеться про те, що ЄС «випалює все, що не вписується в європоцентричну картину світу».

Які цілі переслідує Захід

МЗС Білорусі переконаний: на Заході поставили мету – підірвати незалежність республіки.

При цьому рішення про введення санкцій було прийнято настільки поспішно, що, згідно з МЗС, в ЄС не вважали за потрібне дочекатися висновку ІКАО (мова про інцидент з літаком ірландської авіакомпанії Ryanair в Мінську – Ред.).

Відзначається: ЄС прагне за рахунок невеликої Білорусі задовольнити свої амбіції, не беручи до уваги думку мільйонів робочих країни, працівників профспілок, політичних партій і громадських об’єднань.

Більш того. У МЗС вважають, що керівники Євросоюзу не хочуть чути голоси не тільки білорусів, а й власних громадян і компаній, деякі з яких знаходяться на межі банкрутства «через таку політики свого керівництва».

відповідь Білорусі

Білорусь намагаються повчати і атакувати політики, які не мають підтримки навіть у свого власного народу, – йдеться в тексті заяви.

Але Мінськ не має наміру за всім цим спостерігати мовчки – вже в найближчі тижні запустить заходи, про які неодноразово заявлялося раніше, – анонсували в МЗС.

Європейським політикам давно пора усвідомити: тиск і санкції – це не та мова, на якому варто розмовляти з Білоруссю, – попередили Європу.

Разом з тим наголошується, що Мінськ залишиться відкритим для рівноправного діалогу і партнерства.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *