Білорусь програла Словаччині в стартовому матчі ЧС з хокею в Латвії

Тра 21, 2021

Збірна Білорусі невдало стартувала на чемпіонаті світу з хокею в Ризі.

Білоруси поступилися словакам з рахунком 2: 5 (0: 3, 0: 0, 2: 2).

Гра у білорусів не найліпшим чином з самого початку. Вже на 4-й хвилині ворота Костянтина Шостака вразив форвард словаків Крістіан Поспишил.

Незабаром нападник збірної Білорусі Михайло Стефанович заробив чотири штрафні хвилини, ніж суперники скористалися: на 10-й хвилині другу шайбу в ворота білорусів закинув Петер Цегларік.

хокей

Після того, як на 12-й хвилині Поспишил оформив дубль, білоруси змінили воротаря, і це допомогло: другий період був безголевим.

Слід зазначити, що в другому періоді у білорусів було кілька непоганих шансів для взяття воріт словаків, а судді не зарахували шайбу Єгора Шаранговича після відеоперегляду.

На початку третього періоду білоруси проґавили швидку контратаку, і Марек Грівік закинув четверту шайбу в їх ворота.

В середині третього періоду білоруська команда все ж зібралася і скоротила розрив: Стефанович та Шаранговича зробили рахунок 2: 4.

Після цього білоруси замінили воротаря шостим гравцем. Рішення виявилося невдалим: Цегларік закинув п’яту шайбу в порожні ворота.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич