• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Білорусь поскаржилася в ГА ООН на бездумні санкції Заходу

Відnevo-admin

Сер 13, 2021

Білорусь проінформувала Генеральну Асамблею ООН про тиск з боку ряду західних країн, яке протягом останнього часу відчуває республіка.

Тиск носить економічний і політичний характер.

Про це було викладено в направленому в ООН заяві, повідомив національний координатор по досягненню цур, заступник голови Ради Республіки Анатолій Ісаченко.

У документі зазначено, що Білорусь з властивою їй відповідальністю справно виконує взяті на себе міжнародні зобов’язання в плані реалізації порядку денного щодо сталого розвитку до 2030 року.

Рада Республіки
Фото: © Белновості

У Білорусі за останні кілька років були сформовані відповідні плани, які дозволять керувати процесом по досягненню зазначених зобов’язань.

В процес по досягненню цур були залучені представники різних верств суспільства, ділових кіл, – повідомив у четвер Анатолій Ісаченко, слова якого передає видання СБ Білорусь.

Білорусь закликає ООН звернути увагу на той факт, що, будучи одним із засновників організації, республіка неухильно дотримується всіх принципи міжнародного права.

На думку Анатолія Ісаченко, зараз наша країна зіткнулася з зухвалим викликом, які було кинуто їй іноземними державами.

Обмежувальні заходи, що вводяться в відношенні республіки Заходом, мають негативні перспективи і суперечать ряду міжнародних зобов’язань.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *