• Пн. Чер 14th, 2021

Nevo News

Головні новини

Білорусь не рекомендує іноземним компаніям літати над Україною з міркувань безпеки

Відnevo-admin

Чер 2, 2021

У Департаменті по авіації Мінтрансу відреагували на встановлені низкою країн заборони і обмеження на використання свого повітряного простору для білоруських авіакомпаній.

У департаменті заявили про порушення Україною положень Чиказької конвенції на тлі прийняття нею в односторонньому порядку рішення про обмеження використання повітряного простору країни білоруськими повітряними судами.

У відомстві підкреслюють, що дане обмеження завдає шкоди білоруської авіакомпанії «Белавіа» і особам, які користуються її послугами.

Україна ввела обмеження без попередніх переговорів для врегулювання можливих розбіжностей, що також є порушенням.

літак
Фото: Pixabay

У Департаменті по авіації Мінтрансу висловилися про інцидент з літаком авіакомпанії «Сибір», який був збитий під час навчань військ протиповітряної оборони України в 2001 році.

І літаком авіакомпанії Malaysia Airlines, збитим над територією України в 2014 році, і про загрозу в 2016 році застосування військової сили щодо повітряного судна авіакомпанії «Белавіа», – прокоментували в департаменті відбулися перш інциденти в повітряному просторі України, пише БЕЛТА.

У Білорусі виникають сумніви в достатності забезпечення Україною безпеки польотів і авіаційної безпеки.

Авіаційна влада Білорусі не рекомендують іноземним авіаперевізникам використовувати повітряний простір України, – зазначено в повідомленні відомства.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *