• Вт. Вер 21st, 2021

Білорус Ігор Бокий завоював другу золоту медаль на Паралімпіаді в Японії

Сер 26, 2021

Представник Білорусі Ігор Бокий здобув другу перемогу на літніх Паралімпійських іграх, які проходять в ці дні в Японії.

Фінал запливу на дистанції 100 метрів на спині в класі s13 відбувся сьогодні, 26 серпня.

Білорус фінішував з результатом в 56,36 секунди, повідомляє БЕЛТА.

Свого найближчого переслідувача, Ніколаса Гая з Канади, він обійшов більш ніж на дві секунди.

плавання

Володарем бронзової медалі став Володимир Сотников з Росії. Він проплив дистанцію за 59,86 секунди.

Завойована сьогодні нагорода стала для Ігоря Бокого вже другим успіхом на нинішній Паралімпіаді.

У середу, 25 серпня, білоруський плавець виграв золоту медаль на дистанції 100 метрів батерфляєм.

На даний момент на рахунку видатного паралімпійця 13 золотих, 1 срібна та 1 бронзова нагорода ігор. Медальна скарбничка спортсмена поповнюється з 2012 року.

Крім того, білорус неодноразово вигравав чемпіонати світу і континентальні першості.

Завдяки подвійний перемозі Ігоря Бокого, збірна Білорусі займає восьме місце в загальному медальному заліку Паралімпіди. На першому місці – команда Китаю (7 золотих, 5 срібних і 10 бронзових медалей).

Курчев Антон Автор: Курчев Антон