Спорт

Біатлон. Гонку переслідування на Кубку світу в Чехії виграла норвежка. Краща з белорусок – 7-я

Норвезька біатлоністка Тіріл Екгофф стали найсильнішою за підсумками минулого гонки переслідування на восьмому етапі Кубка світу.

Стріляли лижниці змагалися в чеському Нове-Мєсто-на-Мораві. Першою фінішувала спортсменка з Норвегії, пройшовши дистанцію в десять кілометрів за 27 хвилин 28 секунд. При цьому вона тричі не закрила мішені.

Другою до фінішу прийшла німецька біатлоністка Деніз Херманн, яка допустила тільки один промах на всіх чотирьох вогневих рубежах. Проте, німкеня програла норвежці 24 секунди.

Бронзову медаль завоювала ще одна представниця скандинавської країни – Марта Олсби-Ройселанн.

біатлон

Як і її співвітчизниця, Марта при стрільбі три рази промахнулася, а відставання від переможниці склало 29,9 секунди.

Серед білоруських біатлоністок кращою стала Анна Сола. Вона фінішувала сьомою, допустивши чотири промахи. Відставання від лідера – 1 хвилина 05,8 секунди.

За підсумками гонки 27-е місце зайняла білоруска Динара Алімбековой з 7 промахами і відставанням від Екхофф в 2 хвилини 38,7 секунди.