• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Батько Жанни Фріске сказав, що спільного у Шепелєва з колишнім чоловіком Юлії Началова

Відnevo-admin

Тра 28, 2021

Хокеїст Олександр Фролов намагається відсудити московську квартиру у сім’ї покійної Юлії Началова. Така поведінка спортсмена нагадало Володимиру Фріске зятя.

Як відомо, зараз сім’я Началова намагається продати розкішну нерухомість, тим самим позбавляючи єдину дочку зірки спадщини.

Відомо, що хокеїст давав гроші Юлії на покупку житла. Натомість він попросив переписати на нього частину квартири. Співачка погодилася.

Дізнавшись про цю ситуацію, батько покійної Жанни Фріске прийшов в жах.

Дмитро Шепелєв
Фото: Instagram

Фріске впевнений, що Фролов повинен надійти по-чоловічому і відмовитися від своїх домагань на квартиру. Він упевнений, що дочка виконавиці в цій ситуації перебуває у стресовому стані.

Варто зазначити, що про свої права Олександр заявив лише через два роки після смерті колишньої дружини. Про це повідомляють російські засоби масової інформації та інтернет-джерела.

Володимир пояснив журналістам, що ця історія має багато спільного з тією, з якої його сім’я зіткнулася під час розподілу майна з шоуменом Дмитром Шепелєвим.

Після смерті екс-солістки групи «Блестящие» Жанни Фріске її родичі не можуть знайти спільну мову з коханим співачки. З цієї причини бабуся і дідусь не можуть спілкуватися зі своїм онуком.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *