Шоу-бізнес

Барі Алібасов записав зворушливе звернення до Лідії Федосєєвої-Шукшиної

Що знаходиться на лікуванні продюсер Барі Алібасов записав зворушливе звернення до своєї дружини Лідії Федосєєвої-Шукшиної.

Звертаючись до актриси, він просить зберегти дружні відносини після розлучення. Відео було опубліковано за допомогою сина Алібасова, яка передала файл журналістам.

Російські ЗМІ повідомляють, що в опублікованому ролику продюсер виглядає схудлим і знесиленим.

Алібасов-батько звертаючись до Федосеевой-Шукшиній, просить не заважати розлучення, хоча і зізнається в тому, що як і раніше любить її.

Бари Алибасов
Фото: скріншот

Лідуша, мої почуття до тебе не гаснуть. Я люблю тебе також сильно, як і останні чверть століття, – цитує Алібасова «Teleprogramma.pro».

У той же час він повідомляє, що ситуацією, що склалася останнім часом намагаються скористатися якісь зловмисники, які хочуть отримати 25% спадщини.

Зараз 73-річний продюсер Барі Алібасов знаходиться на лікуванні в Калінінграді, перебуваючи під наглядом свого сина.

Раніше в Мережі з’явилася інформація про те, причиною погіршення здоров’я шоумена стало зловживання алкоголем, в якому звинувачували Федосєєва-Шукшина.

У той же час журналісти підозрюють, що постійні скандали, пов’язані з ім’ям продюсера групи «На-На», він провокує сам для залучення уваги до своєї персони і участі в різних ток-шоу.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button