Шоу-бізнес

Анастасію Заворотнюк розшукують судові пристави. Важкохвора актриса повинна велику суму

Стало відомо, що важкохвору актрису Анастасію Заворотнюк розшукують судові пристави.

Останнім часом новини про стан здоров’я онкохворий артистки публікуються рідко. Інформація про те, що зірка виявилася в списку неплатників, стала повною несподіванкою.

Нагадаємо, що після виписки з клініки Анастасія продовжує лікуватися від онкології. Ймовірним місцем її знаходження називають будинок в підмосковному селищі Крекшино, але вона абсолютно не з’являється на публіці.

Російські ЗМІ пишуть про те, що скандал пов’язаний з боргами артистки. Повідомляється, що Заворотнюк ось уже кілька років не може погасити кредит.

Анастасія Заворотнюк
Фото: скріншот

Сума при цьому не називається, проте відомо, що обчислювалася вона в доларах.

Складність в тому, що кредит був оформлений перед фінансовою кризою, після якого курс різко виріс. В результаті не вдалося уникнути фінансових ускладнень.

За деякими даними, актриса заборгувала близько 80 тисяч рублів. На цій підставі в відношенні Заворотнюк порушено дві виконавчих провадження. Її розшукують судові пристави.

У той же час у дочки актриси, недавно купила нерухомість в Москві, також утворився борг за послуги ЖКГ. Як повідомляють ЗМІ, Анна Заворотнюк повинна 23,5 тисячі рублів.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button