• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Актриса Голубкіна підтвердила чутки про домаганнях Табакова до студенткам

Відnevo-admin

Чер 5, 2021

Марія Голубкіна висловилася про покійного Олега Табакова після скандалу з докучаннями. Дочка Андрія Миронова заявила, що ніякі заслуги не можуть його виправдати.

Передплатники Марії нагадали їй про скандал навколо Олени Проклова, яка заявила про домагання Табакова. Артистка прокоментувала ситуацію.

Знаменитість в своєму Instagram заявила, що необхідно вжити заходів для того, щоб заборонити подібні випадки з харассмент на робочому місці, а також позбутися від службових романів.

Вона також висловилася про ситуацію, коли деякі шанувальники заявили, що Проклова зганьбила ім’я геніального актора. Жінка відповіла, що не вважає його таким.

Олег Табаков
Фото: Instagram

«Він – просто актор. Чого такого особливого? Ну, вміє він кривлятися, і що далі ?! » – сказала в своєму блозі Марія Голубкіна.

Дочка Миронова додала, що заслуги не можуть виправдати людину, яка користується своїм службовим становищем для того, щоб спокусити чергову дівчину.

Голубкіна розуміє, чому Проклова довгі роки мовчала про те, що в підлітковому віці її розбестив відомий артист. Марія зазначила, що в ті роки поскаржитися на режисера було неможливо, це б зіпсувало їй кар’єру.

Також актриса помітила, що зараз же багато колишніх студентки починають говорити про те, як відомий артист приставав до них. Марія зазначила, що чутки ходили багато років, а не почалися після заяви Проклової.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *