• Вт. Чер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Актриса Анастасія Макєєва розповіла про проблеми зі здоров’ям

Відnevo-admin

Чер 3, 2021

Останнім часом актриса багато працювала і активно готувалася до весілля. Через це у неї виникли проблеми зі здоров’ям.

Прямо напередодні церемонії на нервовому грунті у зірки різко пропав голос. Вона вирішила не йти на лікарняний, а продовжила займатися справами в колишньому режимі.

«Я думала, що це просто втома. Спала я за останні два тижні від 1,5 до 3 годин за ніч. Їла я теж дуже мало, точніше, взагалі не їла. Перед вінчанням ми тримали пост і причащалися », – розповіла знаменитість передплатникам свого мікроблогу.

Після торжества Макєєва відразу ж звернулася до лікаря. Як з’ясувалося, у неї стався крововилив в лівій голосової зв’язці.

Анастасія Макєєва
Фото: Instagram

Зірка попросила лікарів зробити все можливе, щоб вона змогла виступити найближчим часом, при цьому вона обдурила лікарів, коли змовчала перед процедурою, як спала і харчувалася.

В результаті маніпуляції медиків з адреналіном і гарячим уколом мали несподіваний ефект. Макєєва після цього втратила свідомість.

Відому російську артистку привели до тями. Фахівці заборонили 39-річної Анастасії найближчим часом виступати. Чоловік також попросив її залишитися вдома і присвятити час собі. Однак Макєєва все одно вийшла на сцену.

Зараз Анастасія Макєєва проходить курс лікування.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *