• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Актриса Агата Муценіеце розповіла про відновлення після пологів

Відnevo-admin

Чер 17, 2021

Зірка серіалу «Закрита школа» зізналася, що колишній чоловік був незадоволений її фігурою після пологів. Він також не допомагав їй морально.

Агата Муценіеце дорікнула чоловіків в байдужості до проблем недавно народили жінок. Вона попросила допомагати молодим мамам, щоб вони повернулися в форму.

Вона поговорила і про інші проблеми молодих матерів в рамках свого YouTube-шоу MamBook.

Гостру тему інтимних відносин між чоловіком і дружиною знаменитість обговорила з дружиною соліста групи «Хліб» Оленою Панарін.

Агата Муценієце
Фото: Instagram

Жінка під час бесіди з екс-дружиною Павла Прилучний зазначила, що довго не могла повернути чутливість, при цьому їй говорили: організм впорається з цим швидше. Як з’ясувалося, молода мама відновлювалася рік.

Актриса в ефірі шоу присоромила представників сильної статі, які повернення до інтимного життя часто перекладають на молодих мам. Вона зазначила, що для жінок це складний період, оскільки вони повинні займатися будинком, малюком, а також своєю справою і ментальним здоров’ям в цей період.

«Тут не тільки від жінки все залежить, чоловік теж повинен допомагати, бути поруч», – зазначила ведуча програми.

Актриса запросила в якості гостя фахівця з сімейних стосунків. Медик запевнила: без підтримки і розуміння другої половини повернути колишню пристрасть у відносинах буде вкрай складно, а це може призвести до розлучення.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *