• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

6 змін в організмі, якщо є яйця

Відnevo-admin

Тра 8, 2021

Яйця – один з найдоступніших продуктів, які часто присутні на нашому столі в різних формах.

Їх споживання призводить до незаперечною користь для нашого організму, що доведено численними науковими дослідженнями.

Ось деякі з них:

1. Вони містять мало калорій.

Вживання яєць може легко підтримувати здорову вагу, оскільки вони низькокалорійні і дуже ситні. Яйця містять 70 калорій, що не так багато.

яйця
Фото: Pixabay

2. Вони багаті білком.

Кожному організму для правильного функціонування потрібна певна кількість білка. Завдяки білкам створюється хороша м’язова маса, регулюються гормони, а волосся і шкіра залишаються здоровими. Яйця – один з основних джерел білка, особливо для людей, які не вживають м’ясні продукти. Вони також багаті вітаміном B12.

3. Поліпшити роботу мозку.

Яйця є відмінною «їжею» для мозку завдяки багатому вмісту холіну, також відомого як вітамін B4. Ця речовина особливо корисно для мозку, оскільки поліпшує пам’ять. Кількість омега-3, які також містяться в яйцях, також сприяє підвищенню мозкової активності.

яйця

4. Вони гарні для зору.

Яйця також містять корисні для зору амінокислоти. Лютеїн і зеаксантин – потужні антиоксиданти, які накопичуються в сітківці ока і успішно протидіють дегенеративних процесів, що впливає на зір. Вчені вважають, що вживання яєць може запобігти катаракту і дегенерацію жовтої плями. Речовини лютеїн і зеаксантин у великій кількості містяться в яєчних жовтках. Вони також багаті вітаміном А, дефіцит якого є однією з основних причин сліпоти.

5. Зміцнюйте кістки.

Вітамін D необхідний для засвоєння кальцію, побудови кісток і підтримки міцності і щільності кісток. Яйця – один з небагатьох природних джерел вітаміну D – одного з ключових регуляторів метаболізму кальцію. Звідси випливає, що вони є одним із способів запобігання різних захворювань кісток, таких як остеопороз.

6. Вони приносять енергію і гарний настрій.

Яйця містять 9 амінокислот, які регулюють гормони в організмі і змушують нас відчувати себе добре. Це вважається важливим фактором запобігання виникненню різних депресивних станів.

Яйця також відносяться до основним джерелом, багатим вітаміном В2, який допомагає перетворювати їжу в енергію. Їх споживання прискорює цей процес, що призводить до збільшення енергії. Це робить їх відмінним предтреніровочную харчуванням.

сніданок

Скільки яєць ми можемо з’їсти в день?

Людям з високим ризиком серцево-судинних захворювань і людям з надмірною вагою слід їсти не більше 7 яєць на тиждень. Активні спортсмени можуть дозволити собі споживати до 3-4 яєць в день. Якщо їм потрібно більше білка, вони можуть їсти тільки білок, а не яєчні жовтки.

Колись вважалося, що яйця підвищують рівень холестерину, але деякі дослідження не виявилися точними. Яйця не містять поганого холестерину, а це значить, що немає ніякого взаємозв’язку між їх споживанням і серцевими захворюваннями. Холестерин міститься тільки в яєчних жовтках і необхідний для вироблення таких важливих гормонів, як естроген, тестостерон і кортизол.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *