• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

5 жіночих звичок у їжі, на які з негативом реагують чоловіки

Відnevo-admin

Чер 2, 2021

Культ їжі став нормою в сучасних реаліях.

Все частіше можна зустріти приклади, коли вегетаріанці агітують інших відмовлятися від м’яса, є противники шоколаду, солі та інших продуктів.

А в Мережі кожен день з’являються поради і думки експертів з приводу правильного харчування. А навіщо ускладнювати собі життя?

Досить згадати 5 жіночих звичок у їжі, на які з негативом реагують всі чоловіки.

дівчина
Фото: Pixabay

Нав’язує здорову їжу

Саме жінки часто стежать за тим, що вони їдять. Знаходячи певні шкідливі продукти, вони відразу намагаються позбуватися від них в своєму раціоні. Жінці в цей момент здається, що вона робить все правильно, адже стежить за своїм організмом і намагається підтримувати його в нормі.

А чому чоловік повинен різко відмовлятися від багатьох переваг? Можна згадати кілька популярних заборон з боку жінок:

  • Смажене м’ясо.
  • Пельмені.
  • Майонез і багато іншого.

Чоловіки від їжі звикли отримувати задоволення. Тому різні заборони у них викликають лише негативні емоції.

Постійно сидить на дієті, намагаючись визначитися з найкращою

Неможливо порахувати кількість дієт, які жінки використовують протягом свого життя. А деякі пані і зовсім постійно сидять на дієтах, експериментуючи. Здається, що потрібно стежити за своєю вагою, щоб залишатися в тонусі і бажаною.

Але на подібне чоловіки завжди реагують неоднозначно. Вони розуміють, що їх обраниця постійно змінює дієти і свої переваги в їжі.

Тому їй ввечері не можна пропонувати перекусити, а поїздки на шашлики і зовсім залишаються тільки в планах. А ще більше чоловіки дивуються, якщо жінки сидять на дієті тижнями, а потім можуть на вихідних є шкідливу їжу, навіть не замислюючись про калорії.

Наїдається на ніч

Протягом дня багато жінок намагаються стежити за тим, що і в якій кількості вони їдять. Здається, що жінка робить все правильно, адже вона просто стежить за калоріями. А навіщо тоді наїдатися перед сном?

І ось таким способом робить багато жінок, а потім ще звинувачують своїх чоловіків в тому, що вони їх не зупинили.

Чоловіків подібні звички завжди дратують. Вони розуміють, що переїдати перед сном не можна, так як це приносить тільки шкоду. А багатьох голодних дам не зупинити, навіть якщо вони постійно стежать за своєю вагою.

Пробує їжу з тарілки чоловіки

Можна згадати простий приклад: накладаючи собі в тарілку їжу, багато пані пам’ятають про власну дієті.

Повноцінно накладає собі тільки чоловік, прекрасно усвідомлюючи розміри порції, які йому необхідні. Здається, що в цій ситуації може піти не так?

А проблема очевидна, швидко з’їдаючи свою порцію, жінка починає відтинати невеликі шматочки.

Все це відбувається вдома і в ресторанах. Тому чоловіки просто не розуміють, чому відразу не можна замовити або покласти те, що подобається. Навіщо відбирати їжу? Найцікавіше, що подібне зустрічається регулярно.

Заїдає стрес шоколадками

Щоб позбутися від стресу або поганого настрою, багато пані починають їсти солодке.

Звичка поширена, але чоловік точно не може зрозуміти її. А справа в тому, що чоловіки і жінки по-різному реагують на стреси у своєму житті. Як правило, у чоловіків пропадає апетит. А ось пані починають заїдати свої переживання, зовсім забуваючи про дієту.

Сергій Туманов Автор: Сергій Туманов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *