• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

5 дій після їжі, які руйнують ваше здоров’я

Відnevo-admin

Бер 18, 2021

Після прийому їжі більшість людей продовжують звичний ритм життя і допускають певні помилки. Фахівці назвали 5 дій після прийому їжі, які завдають колосального збитку здоров’ю.

Фрукти краще не вживати

Після прийому їжі багато людей починають їсти фрукти. Здається, що фрукти замінюють звичні солодощі, тому їх можна сміливо споживати. Це робити неприпустимо, адже організму необхідний час, щоб переварити існуючу їжу.

А якщо відразу після їжі в шлунок надходять фрукти, вони відразу не засвоюються, а починають процес бродіння, через що і відбувається порушення травлення. Подібну помилку допускають багато, а потім ще дивуються, чому у них болить живіт і проявляються певні проблеми в організмі.

Не можна послаблювати ремінь після вечері

Така звичка є у деяких чоловіків міцної статури. Завдяки ременя вони підтримують свій живіт і здаються більш стрункими. А після ситого обіду або вечері хочеться трохи розслабитися. Приймається цілком раціональне рішення – ослаблення ременя.

5 дій після їжі, які руйнують ваше здоров'я
Фото: Pixabay

Тут потрібно трохи подумати логічно: до і в процесі їжі шлунок був перетягнуть, а все їжа перебувала у верхній частині, при різкому розслабленні їжа швидко піде вниз, порушуючи і ускладнюючи травлення. Звичайно, якщо мова йде про худих людей і середньої статури, вони не помітять жодних негативних змін. Вони можуть проявитися лише у повних.

Активні дії тільки шкодять

Деякі люди думають, що відразу після їжі потрібно проявити активність, щоб спалити зайві калорії. Тому приймається раціональне рішення на перший погляд – піти на прогулянку або в спортивний зал. Певна логіка є, так як після їжі з’являється енергія і сили.

Але, не варто поспішати з прогулянками і активністю. Шлунку необхідний час, щоб відновитися і переварити частина їжі.

Тому варто відпочити більше півгодини і після починати займатися своїми справами. Якщо відразу проявляти активність, організм не зможе нормально перетравлювати продукти, а це дасть негативний результат.

Солодощі після їжі – це найкращий спосіб швидше набирати зайві кілограми

Є просте правило, яке дотримуються багато людей: спочатку їдять звичайну їжу, а запивають її чаєм з цукерками та іншими солодощами. Ця звичка виробляється роками і навряд чи хто зможе швидко змінити себе.

Є простий факт: цукерки та інші солодощі ускладнюють травні процеси. А якщо після їжі наступила ситість, всі солодощі будуть відкладені в жирові тканини. Також не варто забувати, що в сучасних солодощах занадто багато жирів і інших шкідливих компонентів. Краще споживати солодке протягом усього дня.

Прохолодні напої завдають великої шкоди

Мало хто розуміє, що холодні напої та інші продукти значно ускладнюють процес травлення. І тут можна згадати простий факт: якщо з’їсти м’ясо, а після морозиво, то травлення зупиняється на певний час. Солодке можна їсти через півгодини після основного прийому їжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *