Шоу-бізнес

40-річна Маша Малиновська розповіла про свої стосунки з чоловіками

Телеведуча Маша Малиновська називає себе закомплексованим людиною. Це, на її думку, заважає їй зблизитися з представниками сильної статі.

Знаменитість не приховує, що робила пластичні операції, тому що була незадоволена своєю зовнішністю. Причина цього криється в непевності.

За її Малиновської, самодостатня жінка не стала б йти на операцію зі зміни зовнішності, а любила б себе з усіма перевагами і недоліками.

Про це жінка розповіла в ефірі шоу «Люсьєн, дай знати!».

Маша Малиновська
Фото: Instagram

Як розповіла сама представниця шоу-бізнесу, в останній раз у неї був інтимний зв’язок з чоловіком близько 17 років тому.

Малиновська визнає, що вона вкрай вимоглива до чоловіків. Маша зазначила, що постійно чекає доказів любові від представників сильної статі. Також телеведуча додала, що не може бути поруч із жадібною людиною.

Вона згадала незграбний випадок, який стався з нею і її першим чоловіком. Виявилося, що після вечері в ресторані він перераховував чек з допомогою калькулятора. Однак сама Малиновська не з тих, кому соромно щось просити у бойфренда. Вона вважає цілком природним, коли чоловік містить жінку.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button