• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Помер ще один чоловік після введення вакцини Moderna зі сторонніми домішками

Відnevo-admin

Вер 7, 2021

Вакцина Moderna зі сторонніми домішками, партія якої була виявлена ​​в Японії, забрала ще одну – третю за рахунком життя.

Раніше повідомлялося, що в результаті введення другої дози препарату в країні померли двоє чоловіків. Почалося розслідування. Використання препарату призупинили.

Тепер з’ясувалося, що з американської вакциною, в якій були виявлені сторонні частинки, пов’язана смерть ще однієї людини.

Йдеться про 49-річного чоловіка, який отримав другу дозу Moderna і помер вранці наступного дня – 11 серпня.

Сучасна вакцина
Фото: Pixabay

Медики встановили, що у померлого була алергія на гречку, інших, більш серйозних протипоказань для вакцинації виявлено не було.

Поки зв’язок летального результату з вакцинацією чоловіки не підтверджена.

Нагадаємо, що в кінці серпня після проходження другого етапу імунізації з використанням американської вакцини Moderna в Японії померли два 30-річних чоловіка.

Встановлено, що їм був введений препарат з партії сироватки, в якій знайшли сторонні домішки. Але точна причина смерті теж не названа.

Дивні частки в лікарських засобах були виявлені в п’яти префектурах.

Пізніше сторонні речовини були виявлені і в вакцині Pfizer. Виробник пояснив їх присутність гумовою крихтою, яка випала з кришки ампули.

Що стосується препарату Moderna, то виробник запевнив, що сторонні речовини не можуть вплинути на якість і безпеку вакцини.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *